XLVII Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości
Blok B - Wynalazczość


Eliminacje okręgowe
25 marca 2021 r.
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 "Budowlanka" 
w Zielonej Górze

LUBUSKIE POŁUDNIOWE

Wyniki zespołowe

  1. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 "Budowlanka"  w Zielonej Górze
  2. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 3 "Ekonomik'" w Zielonej Górze

Wyniki indywidualne

Okręg Lubuski - południowy na finale OITiW Blok B - Wynalazczość będą reprezentować Laureaci okręgowi Olimpiady:

  1. Stanisław Nowicki - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 "Budowlanka"  w Zielonej Górze
  2. Julia Łazdowska - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 "Budowlanka"  w Zielonej Górze
  3. Radosław Chruściński  - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 "Budowlanka'" w Zielonej Górze

Tytuł Finalista okręgowy Olimpiady zdobyli:

  • Gabriela Staszewska - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 3 "Ekonomik'" w Zielonej Górze
  • Krzysztof Baranowski - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 3 "Ekonomik'" w Zielonej Górze
  • Brygida Stanek - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 3 "Ekonomik"  w Zielonej Górze

 

Eliminacje okręgowe
30 marca 2021 r.
II Liceum Ogólnokształcące w Gorzowie Wlkp.

LUBUSKIE PÓŁNOCNE

Wyniki zespołowe

  1. Zespół Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wielkopolskim
  2. Zespół Szkół Mechanicznych w Gorzowie Wielkopolskim
  3. II Liceum Ogólnokształcące w Gorzowie Wielkopolskim
  4. Zespół Szkół Budowlanych i Samochodowych w Gorzowie Wielkopolskim

Wyniki indywidualne

Okręg Lubuski - północny na finale OITiW Blok B - Wynalazczość będą reprezentować Laureaci okręgowi Olimpiady:

  1. Jakub Pawłowski - Zespół Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wielkopolskim
  2. Kacper Snopeki - Zespół Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wielkopolskim
  3. Mateusz Tymek - Zespół Szkół Mechanicznych w Gorzowie Wielkopolskim

Tytuł Finalista okręgowy Olimpiady zdobyli:

  • Dawid Hajduk - Zespół Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wielkopolskim
  • Kacper Jacykowski - Zespół Szkół Mechanicznych w Gorzowie Wielkopolskim
  • Michał Szczepaniak - II Liceum Ogólnokształcące w Gorzowie Wielkopolskim
  • Jakub Wilk - Zespół Szkół Mechanicznych w Gorzowie Wielkopolskim
  • Jakub Wieczór -  II Liceum Ogólnokształcące w Gorzowie Wielkopolskim
  • Katarzyna Blicharz - II Liceum Ogólnokształcące w Gorzowie Wielkopolskim
  • Mateusz Płotnicki - Zespół Szkół Budowlanych i Samochodowych w Gorzowie Wielkopolski

Eliminacje okręgowe
13 kwietnia 2021 r.
Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych 
w Sosnowcu

ŚLĄSKIE

Wyniki zespołowe

  1. I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne w Gliwicach
  2. Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Sosnowcu

Wyniki indywidualne

Okręg Śląski na finale OITiW Blok B - Wynalazczość będą reprezentować Laureaci okręgowi Olimpiady:

  1. Ludwik Fonfara - Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Sosnowcu
  2. Dominika Kampka - I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne w Gliwicach
  3. Michał Towarek - I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne w Gliwicach

Tytuł Finalista okręgowy Olimpiady zdobyli:

  • Piotr Opielka - I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne w Gliwicach
  • Rafał Brodziński - Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Sosnowcu
  • Kacper Wójtowicz - Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Sosnowcu