XLV Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości
Blok B - Wynalazczość

Finał odbędzie się w dniach 31 maja - 2 czerwca 2019 r.
w II Liceum Ogólnokształcącym w Koszalinie


Eliminacje okręgowe
29 marca 2019 r.
Zespół Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wlkp.

LUBUSKIE PÓŁNOCNE

Wyniki zespołowe

  1. Zespół Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wielkopolskim
  2. Zespół Szkół Mechanicznych w Gorzowie Wielkopolskim
  3. II Liceum Ogólnokształcące w Gorzowie Wielkopolskim
  4. Zespół Szkół Budowlanych i Samochodowych w Gorzowie Wielkopolskim

Wyniki indywidualne

Okręg Lubuski - północny na finale OITiW Blok B - Wynalazczość będą reprezentować Laureaci Okręgowych:

  1. Jakub Pawłowski - Zespół Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wielkopolskim
  2. Paweł Wysoczański - Zespół Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wielkopolskim
  3. Olaf Gołębiowski  - Zespół Szkół Mechanicznych w Gorzowie Wielkopolskim

Tytuł Finalista Okręgowy zdobyli:

  • Dawid Hajduk - Zespół Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wielkopolskim
  • Konrad Korzeniewski II Liceum Ogólnokształcące w Gorzowie Wielkopolskim
  • Daria Rojek - Zespół Szkół Mechanicznych w Gorzowie Wielkopolskim
  • Wojciech Dominiak - II Liceum Ogólnokształcące w Gorzowie Wielkopolskim
  • Jakub Żłobiński - Zespół Szkół Mechanicznych w Gorzowie Wielkopolskim
  • Jakub Byczek - II Liceum Ogólnokształcące w Gorzowie Wielkopolskim
  • Jakub Szaniec -  Zespół Szkół Budowlanych i Samochodowych w Gorzowie Wielkopolski

LUBUSKIE POŁUDNIOWE

Wyniki zespołowe

  1. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 "Budowlanka"  w Zielonej Górze
  2. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 3 "Ekonomik'" w Zielonej Górze

Wyniki indywidualne

Okręg Lubuski - południowy na finale OITiW Blok B - Wynalazczość będą reprezentować Laureaci Okręgowych:

  1. Justyna Grzegorek - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 "Budowlanka"  w Zielonej Górze
  2. Weronika Malinowska - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 "Budowlanka"  w Zielonej Górze
  3. Krzysztof Baranowski  - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 3 "Ekonomik'" w Zielonej Górze

Tytuł Finalista Okręgowy zdobyli:

  • Brygida Stanek - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 3 "Ekonomik'" w Zielonej Górze
  • Daniel Śmigielski - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 3 "Ekonomik'" w Zielonej Górze
  • Andżelika Leśniewska - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 "Budowlanka"  w Zielonej Górze

Fotorelacja na stronie Zespołu Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wlkp. http://zsegw.pl/